ciljevi i oblici regulisanja poslovanja banaka

CILJEVI I OBLICI REGULISANJA POSLOVANJA BANAKA

Tatjana Jovanić

1.573 rsd

Sve cene su sa uračunatim PDV-om.

Barkod

9788676302154

ISBN

978-86-7630-215-4

Broj strana

521

Pismo

ćirilica

Povez

Broširani povez

Format

24 cm

Godina izdanja

2010
Ko je autor knjige „CILJEVI I OBLICI REGULISANJA POSLOVANJA BANAKA“?
Tatjana Jovanić
Koji je žanr knjige „CILJEVI I OBLICI REGULISANJA POSLOVANJA BANAKA“?
Nauka, Popularna nauka, Stručna literatura, Eseji, publicistika, Razno
Koji je izdavač knjige „CILJEVI I OBLICI REGULISANJA POSLOVANJA BANAKA“?
Pravni fakultet Univerziteta u Beogradu
Koji je broj strana knjige „CILJEVI I OBLICI REGULISANJA POSLOVANJA BANAKA“?
521
Koji je povez knjige „CILJEVI I OBLICI REGULISANJA POSLOVANJA BANAKA“?
Broširani povez
Koji je ISBN kod knjige „CILJEVI I OBLICI REGULISANJA POSLOVANJA BANAKA“?
978-86-7630-215-4
Koje je pismo knjige „CILJEVI I OBLICI REGULISANJA POSLOVANJA BANAKA“?
ćirilica
Koja je godina izdanja knjige „CILJEVI I OBLICI REGULISANJA POSLOVANJA BANAKA“?
2010
Da li je knjiga „CILJEVI I OBLICI REGULISANJA POSLOVANJA BANAKA“ trenutno dostupna za kupovinu?
Ne, knjiga trenutno nije dostupna.
Koje još knjige postoje u ponudi od autora knjige „CILJEVI I OBLICI REGULISANJA POSLOVANJA BANAKA“?
UVOD U EKONOMSKO PRAVO
Kako da kupim?
Porudžbinu možete da napravite i telefonom, ako nas pozovete na brojeve 060 050 1567 ili 060 050 1568, u periodu od 9 do 17 h. Van tog perioda možete nam poslati sms koji treba da sadrži: tačan naslov knige (ili knjiga) koju želite, potpunu adresu (ulica i broj; mesto i poštanski broj) i broj telefona. Prilikom poručivanja telefonom, kao način plaćanja jedina opcija je plaćanje pouzećem.
Kako da poručim telefonom?
Prilikom poručivanja telefonom, kao način plaćanja jedina opcija je plaćanje pouzećem.Ukoliko imate neko pitanje (o raspoloživim naslovima, o statusu porudžbine i sl.), ili ako se ne snalazite prilikom poručivanja, možete nas pozvati na brojeve telefona 060 050 1567 ili 050 060 1568 (od 9 do 17 h). A možete nam i pisati na mejl adresu sajt@makart.rs – odgpvorićemo vam u najkraćem roku.
Šta ako se predomislim?
Porudžbinu uvek možete da otkažete, pa čak i kad vam kurir pozvoni na vrata, donoseći knjige. Ali bi ipak najbolje bilo da nas blagovremeno obavestite, ako ste se iz bilo kog razloga predomislili. Možete nas pozvati telefonom na brojeve 060 050 1567 ili 060 050 1568, a možete nam i pisati na mejl adresu sajt@makart.rs. U slučaju da ste izvršili uplatu ili platili karticom, pa morali da odustanete, novac će vam biti vraćen. Na isti način možete nas obavestiti i ako imate nelu reklamaciju (nisu vam stigle sve knjige; neka knjiga je oštećena ili postoji greška u štampi i sl.), odmah ćemo vam se javiti radi dogovora kako da ispravimo grešku. Ukoliko ste napravili porudžbinu, pa onda shvatili da u očekivano vreme isporuke nećete moći da primite pošiljku, javite nam se – promenićemo datum isporuke ili ćemo pošiljku preusmeriti na drugu adresu, ako vam tako više odgovara.
Šta ako imam dodatna pitanja?
Ukoliko imate neko pitanje (o raspoloživim naslovima, o statusu porudžbine i sl.), ili ako se ne snalazite prilikom poručivanja, možete nas pozvati na brojeve telefona 060 050 1567 ili 050 060 1568 (od 9 do 17 h). A možete nam i pisati na mejl adresu sajt@makart.rs – odgpvorićemo vam u najkraćem roku.
učitavanje